Brigádnička pre elektrotechnický priemysel - Vrbové (3 zmeny)

Miesto práce

Trenčiansky kraj, okres Piešťany

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- manipulovanie s materiálom

- kontrola materiálu a súčiastok

- práca na linke (sedenie, státie)

- iné ostatné pomocné práce

PONÚKAME:

- práca vo výrobnej spoločnosti

- brigáda na 2 mesiace

- 3 zmenná prevádzka

- finančné ohodnotenie 2,50 Euro/hodina + nočný príplatok

- doprava a ubytovanie nie je zabezpečené

- práca je vhodná pre ženy a študentky.

POŽADUJEME:

- ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke

- flexibilita, samostatnosť, zodpovednoť

- fyzická zručnosť - práca s jemnou mechanikou

- veľmi dobrý zrak a postreh

Predpokladaný termín nástupu

IHNEĎ

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, prosím pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú mailovú adresu.

Ďakujem. Teším sa na stretnutie!

Miesto práce - VRBOVÉ.

Pre veľký záujem budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Prosím o registráciu do databázy uchádzačov, čo zvýši vaše šance si nájsť prácu: https://services.trenkwalder.com/sk/Pracovne-ponuky/Zaregistrujte-sa.html

Trenkwalder, a.s.Mgr. Monika Zubčáková,91700 Trnava, Františkánska 22

Mobil: +421903908798Email: [email protected]

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1784157  Dátum zverejnenia: 27.6.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.