Operátor výroby, (automobilový priemysel) Lozorno

Miesto práce

Lozorno, Bratislavský kraj

plný úväzok

Náplň práce

POŽADUJEME:
minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity,
skúsenosti z automobilovej výroby alebo s prácou na výrobnej linke – výhodou,
manuálna zručnosť,
schopnosť prečítať, porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho,
dobrý zdravotný stav (práca v stoji, práca v noci),
ochota pracovať na zmeny a v nepretržitej oprevádzke,
spoľahlivosť,
zodpovednosť
chuť pracovať.

Ponúkame

PONÚKAME:
prácu v automobilovom priemysle (areál priemyselného parku, Lozorno),
prácu na hlavný pracovný pomer, prácu v 2,3,4-zmennej (nepretržitej) prevádzke,
manuálnu prácu v stoji pri montážnej linke – dverové obklady,
vykonávať prácu podľa pracovného postupu,
vzhľadom na náročný charakter práce je práca vhodná pre mužov aj ženy,
ubytovanie za symbolický doplatok cca. 20,- EUR/mes.
hrubá mzda 518,31 EUR/mesiac. + príplatky (nočná/nadčas/víkend) + bonus dochádzkový a výkonnostný, strava zabespečená v jedálni v mieste výkonu práce.

Predpokladaný termín nástupu

dohodou

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu možete zaslat životopis na email: [email protected]

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Významný klient v oblasti automobilovej výroby.

Hlavná oblasť pôsobenia

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Mám záujem

V prípade otázok neváhajte kontaktovať nášho konzultanta:

Mgr. Natálie Štěpánková
T: +420734183879
[email protected]
Trenkwalder, a. s. Kostelní 1286/8 37004 České Budějovice 4
ID: 1760263  Dátum zverejnenia: 29.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 700 EUR/mesiac