Obchodný manager

TRENDY media s. r. o.

Miesto práce
okres Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný manager:
• obchodná činnosť
• akvizičná činnosť
• starostlivosť o klientov
• aktívne vyhľadávanie nových klientov
• rozširovanie obchodných aktivít
• plnenie obchodných plánov

Ponúkame:
• kreatívnu prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• samostatnú a zodpovednú prácu
• motivujúce finančné podmienky
• možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu

V prípade Vášho záujmu o danú pozíciu nám zašlite žiadosť a profesijný životopis na adresu: [email protected]
Zaslaním Vášho životopisu do spoločnosti Trendy Media, s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov a ich uchovaniu v personálnej databáze spoločnosti Trendy Media za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Tento súhlas platí až do jeho odvolania. Súčasne tým potvrdzujete, že osobné údaje uvedené v zaslanom životopise sú pravdivé a presné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

média

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• vynikajúce organizačné schopnosti
• lojalita, samostatnosť, ambicióznosť, vytrvalosť, kreatívnosť, flexibilnosť prístup k problémom, odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie
• práca s PC a internetom, vodičský preukaz sk. B
• dynamická osobnosť orientovaná najmä na výsledky
• tvorivé myslenie
• vynikajúce komunikačné, prezentačné schopnosti
• prax min. 2 roky na ponúkanej pozícii

TRENDY MEDIA, s.r.o. – vydavateľstvo prestížneho magazínu TRENDY BÝVANIE. TRENDY BÝVANIE – exkluzívny dvojmesačník zameraný na najnovšie TRENDY v oblasti BÝVANIE/DIZAJN, ARCHITEKTÚRA/STAVEBNÍCTVO, ZÁHRADA/DIZAJN, ŠTÝL/UMENIE.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1820975  Dátum zverejnenia: 17.3.2017