Zvárač/operátor

Trend Technologies Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Kráčiny 2, okres Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zváranie plechových výrobkov v hrúbke od 1 – 3 mm,
- zodpovednosť za výrobu vizuálnych zváraných dielov,
- brúsenie zvarov a ich príprava pre práškové lakovane,
- metódy TiG, CO2,
- spolupodieľanie na príprave zváracích prípravkov pre zvárane zostavy,
- možná práca aj na iných pracoviskách podľa potreby

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Na prijímací pohovor budú pozvaní tí záujemci, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

2

- zváranie metódou TIG
- samostatnosť
- technické myslenie
- spoľahlivosť
- skúsenosť s podobnou výrobou
- platnosť zváračského oprávnenia

Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť Trend Technologies Slovakia sa zaoberá výrobou plechových a plastových dielcov pre automobilový a elektrotechnický priemysel. Využíva pritom technológie CNC vysekávania, laserového pálenia, ohýbania, zvárania, ako aj vstrekovania plastov a sériového lisovania plechov pre automobilový sektor a spotrebný priemysel. Pre svojich zákazníkov prináša spoľahlivé riešenia, pričom čerpá z bohatých skúseností globálneho zázemia. Spoločnosť má 200 zamestnancov a riadi sa štandardami v súlade s normami IATF 16 949, ISO 9001, ISO 14 001 a OHSAS 18 001.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2827286  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou