Inžinier/ka kvality

Trend Práce s.r.o.

Místo práce
Domažlická 599/158, 31800 Plzeň, Plzeň - město
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
29.02.2016
Mzdové podmínky (brutto)
50.000 - 59.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Inženýr kvality se zkušenostmi v automobilovém průmyslu a výrobních procesech
- Expert v kvalitních nástrojích, požadavkách a dokumentech: Plánování kontroly, FMEA, pracovní instrukce, SPC, MSA, atd…
- VDA znalosti a zkušenosti nutností
- práce jen na 10 týdnů
- Zkušenosti s trénováním a školením malých tímů
- Plynulá angličtina i čeština

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výborné platové ohodnocení

Informace o náboru

pozice je jenom na 10 týdnů se začátkem 29.2.2016
možnost zaškolení
nabídka vhodná i pro absolventy se zkušenostmi a praxi v oboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Skúsenosti s trénovaním a školením malých tímov
- Plynulá angličtina a čeština

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pracovní a personální společnost Trend Práce s.r.o. dlouhodobě působí na českém trhu v oblasti lidských zdrojů. Naši odborníci se nadále plně soustředí na optimalizaci a personální poradenství pro své obchodní partnery ve výrobním sektoru. Hledáme pro Vás zaměstnance od dělnických profesí po kvalifikované odborníky!

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2434019  Dátum zverejnenia: 12.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 50.000 - 59.000