Technik - testerista, technik analytik

Trend Personal Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technik testerista:
1. Nastavenie výrobných zariadení pri zmene výroby (program, jigy, dopravníky, piny, podpory,profil...) /
2. Spolupráca medzi technikom a operátorom /
3. Kontrola strojov a zariadení po predchádzajúcej zmene /
4. Operatívne riešenie problémov výrobných zariadení počas výroby /
5. Zodpovedá za vykonané údržby a dlhodobé zásahy na strojoch a zariadeniach /
6. Vykonávanie záznamov o svojej činnosti podľa vnútropodnikových smerníc /
7. Dodržiavanie 5S pravidiel /
8. Zlepšovanie kvality na zmenovej báze/

Technik analytik
1. Stupeň 2. – samostatný analytik elektrotechnických problémov /
2. Oprava DPS /
3. Vizuálna kontrola dosiek /
4. Oprava spájkovania /
5. Oprava montáže /
6. Oprava ručného osádzania /
7. Odsávanie cínu /
8. Triedenie nezhodných súčiastok a dosiek /
9. Vykonávanie inventúry /
10. Značenie nezhodných súčiastok a dosiek /
11. Vypisovanie formulárov potrebných pre sledovanie výkonu a spätnú sledovateľnosť /
12. Označovanie spracovávaných dosiek osobným číslom /
13. Výpomoc iným oddeleniam
14. Zabezpečovanie separácie odpadu /
15. Podpora environmentálnych aktivít v spoločnosti /

práca v stabilnej spoločnosti
možnosť práce v nadčasoch
práca na trvalý pracovný pomer na HPP
zákonné príplatky
dochádzkový bonus
výkonostné odmeny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť je roky úspešnou firmou v oblasti elektrotechniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Trend Personal Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1878097  Dátum zverejnenia: 24.9.2014