Dělník ve výrobě Jablonec nad Nisou

Trend Personal Slovakia s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
78 - 85 Kč/hodina, příspěvek na ubytování 1500kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

výroba plastů pro automobilový průmysl - práce na výrobní lince lisovny, 3 směnný provoz pondělí - pátek, 8 hodinové směny nebo nepřetržitý provoz 12 hodinové směny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

dobré platové ohodnocení při splnění fondu docházky, příspěvek na ubytování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výroba plastů pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

flexibilita, pracovitost, spolehlivost, zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pracovní a personální společnost Trend Práce s.r.o. dlouhodobě působí na českém trhu v oblasti personalistiky. Přicházíme s nadhodnotu poskytovaných služeb. Našimi základními pilíři je profesionalita, kvalitní a dlouhodobé zázemí, kooperace se všemi typy škol, testování a příprava uchazečů o práci.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1560807  Dátum zverejnenia: 20.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 78 - 85 Kč/hodina, příspěvek na ubytování 1500kč