Elektrotechnik,operátor výroby

Trenčianske minerálne vody, a.s.

Miesto práce
závod - plnička Trenčianske Mitice 323, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha zvereného strojnotechnologického zariadenia
-zodpovednosť za technický stav zvereného strojnotechnologického zariadenia
-zodpovednosť za pravidelnú kontrolu stavu zvereného strojnotechnologického zariadenia
-identifikácia, evidencia a odstraňovanie porúch
-vykonávanie drobných opráv podľa pokynov naxdriadeného

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

eletrotechnika

Počet rokov praxe

5

-Elektromechanik, elektrotechnik, platné osvedčenie na vykonávanie tejto činnosti ( § 22 a vyšší, vyhlášky č. 508/2009 Z.z.)

Spoločnosť Trenčianske minerálne vody, a.s. je moderná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou, plnením, distribúciou a predajom minerálnych vôd už od roku 2003. Je stabilnou spoločnosťou s rastúcim trendom na slovenskom trhu balených vôd a treťou najpredávanejšou balenou vodou na Slovensku.

V rámci modernizácie a neustálej snahy zlepšovania sa hľadáme do svojho tímu profesionálnych kolegov, ktorí majú chuť pracovať s nami pri dosahovaní výsledkov a budovaní dobrého mena spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2156706  Dátum zverejnenia: 20.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou