Obchodný zástupca

Trenčianske minerálne vody, a.s.

Tematínska 5/A, 8561 05 Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
01.06.2015, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Zabezpečenie tovaru na prevádzkach u jednotlivých zmluvných partnerov,
2. Komunikácia s nákupcami na jednotlivých prevádzkach,
3. Zabezpečenie merchandisingu na prevádzkach, úprava a dopĺňanie regálov a vystavenia na paletách,
4. Hodnotenie stavu zásob na prevádzkach produktov zamestnávateľa a konkurencie,
5. Hodnotenie stavu zásob, pozícií, ceny, distribúcie, POS na prevádzkach, upresňovanie cieľov a pripravovanie prezentácie,
6. Používanie Metód presvedčivého predaja, predajné nástroje, uzatváranie objednávok na tovar zamestnávateľa,
7. Zabezpečovanie najlepších pozícií pre umiestňovanie produktov zamestnávateľa, zabezpečovanie cenoviek na produkty, vyhľadávanie a umiestňovanie ďalších druhotných pozícií pre produkty zamestnávateľa,
8. Zaznamenávanie aktivity a vedenie údajov o konkurencii na trhu,
9. Neustále vytváranie pozitívneho image zamestnávateľa a jeho produktov,
10. Pravidelné sledovanie a riešenie platobnej disciplíny zákazníkov,
11. Vypracovávanie včasného a riadneho stanoviska k reklamáciám na prevádzkach,
12. Sledovanie letákových akcií, zabezpečovanie prospektov v súlade s pravidlami zamestnávateľa,
13. Získavanie nových zákazníkov,
14. Navrhovanie marketingovej podpory zákazníkov nadriadenému zamestnancovi,
15. Realizácia objednávok u partnerov na „pitný režim v podnikoch“

- nástupný plat – dohodou
- 3 mesačná skúšobná doba
- kvartálne odmeny
- služobný automobil aj na súkromné účely
- služobný mobil
- pitný režim

Informácie o výberovom konaní

- podmienkou je trvale bydlisko v Bratislave
- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- minimálne trojročné skúsenosti v oblasti predaja FMCG,
- vyjednávacie a prezentačné schopnosti
- schopnosť reprezentovať
- flexibilita, cieľavedomosť
- znalosť prideleného regiónu
- schopnosť pracovať s dôrazom na cieľ
- schopnosť pracovať samostatne a spolupracovať s tímom
- skúsenosti s prácou so zahraničnými a domácimi obchodnými reťazcami.

Spoločnosť Trenčianske minerálne vody, a.s. je moderná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou, plnením, distribúciou a predajom minerálnych vôd už od roku 2003. Je stabilnou spoločnosťou s rastúcim trendom na slovenskom trhu balených vôd a treťou najpredávanejšou balenou vodou na Slovensku.

V rámci modernizácie a neustálej snahy zlepšovania sa hľadáme do svojho tímu profesionálnych kolegov, ktorí majú chuť pracovať s nami pri dosahovaní výsledkov a budovaní dobrého mena spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2059191  Dátum zverejnenia: 24.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou