Architekt v kuchynskom a interiérovom štúdiu

TRENAB VIZual s. r. o.

Miesto práce
Bratislavská 2769/70, Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 300 EUR/mesiacNástupný plat 1000€(netto) cca 1300(brutto) po zaučení + obratové odmeny Pri spokojnosti polročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vizualizácie a cenové ponuky kuchynských liniek a interiérov na mieru.

Požadujeme komunikatívnosť, dôraz na dosledovanie dokončenia zákaziek, milé vystupovanie, chuť vzdelávať sa a učiť sa nové veci v oblasti dizajnu, sledovať aktuálne dizajnové trendy.

Pracovná doba od 8.00 - 17.00h, obedná prestávka od 12.00-13.00h.

Ponúkame prácu v mladom kolektíve a veľmi slušné platobné ohodnotenie formou odmien z objemu predaných objednávok(obratu)

Plat závisí od objemu predaných objednávok za mesiac a počtu vyhotovených vizualizácií a ponúk pre klientov + v prípade spokojnosti príspevok na dopravné náklady.

Životopis pošli na [email protected] v prípade záujmu Ťa budeme kontaktovať:) www.kuchynepiestany.sk www.trenabvizual.sk www.satnikypiestany.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebná, Umelecká škola, Nábytkárska, Interiérový dizajn

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť s grafickým programom Sketchup+V-Ray / Rhinoceros alebo inými VÝHODOU

Našim hlavným zameraním je návrh a predaj kuchynských liniek na mieru, nábytku a komplexné zariaďovanie interiérov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4652465  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac