Programátor automatizácie pre priemysel a TZB

TRELLIS a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 500 EUR/mesiacmzda sa stanovuje individuálne na základe skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi, keď sú vidieť konkrétne výsledky Vašej práce? Hľadáte zamestnanie v regióne Trenčín? Spoločnosť TRELLIS a.s. v Trenčíne patrí k lídrom v oblasti priemyselnej automatizácie na Slovensku, rozširuje svoje rady a hľadá technicky zameraného samostatného a zodpovedného človeka, ktorého napĺňa a baví organizovať a posúvať veci ďalej.

Čo Vás čaká? Určite nie monotónna práca. Komunikácia s klientmi, analýza zákaziek, príprava, realizácia, skúšky a odovzdanie projektu, to všetko bude Váš denný chlieb:

Poďme sa pozrieť na to, čo bude hlavnou náplňou práce na tejto pozícii:

  • Komunikácia so zákazníkom (na úrovni projektov – analýza zákazky, zadefinovanie predmetu diela, objednávka, zmluva). Je potrebné porozumieť požiadavke zákazníka a tú pretransformovať do podoby, ktorá je možná pre realizáciu projektu.
  • Cenová ponuka v spolupráci s ďalšími oddeleniami, príprava podkladov pre fakturácie.
  • Rokovanie s dodávateľmi, vysvetlenie čo presne potrebujeme.
  • Typy projektov: riadiaca časť pre výrobné linky, vodné hospodárstvo, sklársku technológiu, dopravné linky v automotive businesse, vzduchotechnické systémy a pod.
  • Splnenie požiadaviek zákazníka podľa zadania
  • Príprava dokumentácie, protokolu o odovzdaní a prevzatí diela
  • Návrh, implementácia a programovanie systémov automatického riadenia (skúsenosti s programovaním SIEMENS, Rockwell Automation, Schneider Electric, ...)
  • Zodpovednosť za splnenie cieľov projektu, dodržanie jeho míľnikov a rozpočtu

Čo Vám vieme ponúknuť:

  • Prácu na plný úväzok
  • Nástup možný ihneď
  • Zmluvu na dobu neurčitú
  • Tvorivú prácu v príjemnom kolektíve, ktorý si je vzájomne nápomocný
  • Možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch a priestor pre vlastnú sebarealizáciu
  • Stravné hradené zamestnávateľom v plnej výške
  • Podpora vzdelávania a osobného rastu
  • Možnosť výhodného investovania do akcionárskeho programu korporátnej skupiny VINCI

Zaujali sme Vás? Budeme radi, keď nám pošlete svoj životopis a možno sa čoskoro stretneme a zodpovieme Vám všetko, čo sa do inzerátu nezmestilo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zapadnete na túto pozíciu, pokiaľ:

  • Máte elektrotechnické vzdelanie (SŠ, VŠ)
  • Viete pracovať s MS Office (Outlook, Word a najmä Excel) a s programom AutoCAD
  • Radi komunikujete s ľuďmi a máte výborné organizačné schopnosti
  • Máte vodičský preukaz sk. B (aktívny vodič) a nerobí Vám problém cestovať
  • Ovládate AJ na pokročilej úrovni
  • Máte prax

Predmetom činnosti TRELLIS a.s. sú dodávky a inštalácie MaR, riadiacich systémov, slabo a silnoprúdové inštalácie, projektovanie pre technologické procesy v priemysle, pre vodné a tepelné hospodárstvo, automatizácia riadenia procesov, technické zariadenia budov, telemetrické riadiace systémy, výroba procesných staníc, rozvádzačov, servis.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4818252  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac