Lekár FBLR

TREA spol. s r.o.

Miesto práce
Kadnárova 15, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
100 - 500 EUR/mesiac, Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon funkcie odborného zástupcu pre med. odbor FBLR, všetky odborné výkony v med. odbore FBLR, 4 hodinový pracovný úväzok týždenne.

Zamestnáme lekára s atestáciou v med. odbore FBLR, na 4 hodinový pracovný úväzok týždenne, ako odborného zástupcu v NZZ TREA spol. s r.o. v Bratislave do ambulancie FBLR. Žiadosti s profesionálnym životopisom prosím poslať na e-mailovú adresu [email protected]. Bližšie informácie poskytneme na tel. č. 0903 244 990. Kontaktná osoba: PhDr. Frantšek Valúch.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

FBLR

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

atestácia FBLR

Spoločnonosť TREA spol. s r.o. prevádzkuje už viac ako 15 rokov neštátne zdravotnícke zariadenie: Psychologické a Fyziatrické Centrum TREA v Bratislave na Kadnárovej ul. č. 15. Poskytovaná zdravotná starostlivosť je formou zdravotného poistenia a na priamu platbu v odbore FBLR, klinická a dopravná psychológia a psychoterapia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2125860  Dátum zverejnenia: 2.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100 - 500 EUR/mesiac, Dohodou