Palubný sprievodca/ palubná sprievodkyňa – báza Bratislava

Smartwings Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
25.04.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac+ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o cestujúcich na palube z hľadiska bezpečnosti.
Zaistenie služieb pre cestujúcich.

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor Vás pozveme po zaslaní Vášho životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

• Minimálny vek 19 rokov
• Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, podmienka ukončenia ešte pred výberovým konaním
• Čistý register trestov
• Cabin crew attestation je výhodou
• Dobrý zdravotný stav v súlade s nariadením /EU/1178/2011
• Komunikatívna znalosť slovenského a anglického jazyka slovom i písmom
• Dobré komunikačné schopnosti
• Flexibilita voči zmenám v plánovaní, práca v noci, počas víkendov i sviatkov
• Reprezentatívne vystupovanie
• Vakcinácia proti Covid 19 výhodou

Smartwings pôsobí na trhu už 27 rokov a je najväčšou českou leteckou spoločnosťou a jeden z najrýchlejšie rastúcich leteckých dopravcov v strednej Európe patriacich do Smartwings Group.
Skupina Smartwings Group prevádzkuje pravidelné linky, chartrové lety a privátne lety.
Ponúkame modernú letovú flotilu, kvalifikovaný personál a vysoký bezpečnostný štandart. Okrem Českej republiky prevádzkujeme lety z letísk v Poľsku, zo Slovenska a Maďarska. Lietame zo slovenských letísk – z Bratislavy, Košíc a z Popradu-Tatier do lákavých destinácií v Európe, aj mimo nej.
Smartwings je členom Medzinárodnej asociácie leteckých dopravcov IATA a držiteľom certifikátgu IOSA (IATA Operational Safety Audit). Lietadlá Smartwings ročne pristávajú na viac ako 200 letiskách po celom svete.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2922969  Dátum zverejnenia: 30.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac