Pomocný Skladník / Manipulant

Travel Retail Slovakia TRS s.r.o.

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.6 EUR/hod. Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Uskladnenie a manipulácia tovaru (fyzická práca s tovarom - umiestnenie do skladových priestorov, jeho kontrola a uskladnenie tovaru do predajne), udržiavanie čistoty a poriadku v sklade a na predajni, dodržiavanie smerníc BOZP a PO , Práca na 2-3 dni v týždni

zaškolenie, zázemie medzinárodnej prosperujúcej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie, práca v mladom kolektíve, príplatky podľa zákonníka práce, príspevok na stravu, preplácanie cestovného (MHD)

V prípade záujmu zašlite svoju žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom a tel. kontaktom e-mailom na adresu: [email protected] . Vyrozumieme iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

bezúhonnosť, spoľahlivosť, lojálnosť, zodpovedný prístup k práci, fyzická spôsobilosť, časová flexibilita, ochota pracovať nadčas

Travel Retail Slovakia, TRS s.r.o. je členom skupiny Gebr. Heinemann SE & Co. KG Hamburg, Germany. Hlavná činnosť Gebr. Heinemann sa zameriava na maloobchod (Duty free), distribúciu a logistiku a je prezentovaná na piatich kontinentoch. Jedným z dôležitých strategických zámerov je stavať na základných hodnotách spoločnosti Heinemann, ktorými sú orientácia na služby (zrozumiteľná a jasná prezentácia a komunikácia smerom k zákazníkovi), individualita (orientácia na konkrétneho zákazníka), prekvapivosť (sezónne témy). Hlavným predmetom činnosti Travel Retail Slovakia, TRS s.r.o. je kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi Heinemann Duty free – Travel Value.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 577060  Dátum zverejnenia: 19.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.