Promotér členstva v klube PREMIUM24.com

Travel & Lifestyle Media - Event G.m.b.H

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.05.2014
Mzdové podmienky (brutto)
35,- € na deň Netto + 10 až 15 € za každého získaného člena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vykonávaná na území Rakúska.
Ide o získavanie nových členov do klubu PREMIUM24.com ktorý je súčasťou nového "bookingového" portálu s mnohými výhodami.
Práca na dohodu hlavne cez víkendy ale aj počas týždňa na výstavách alebo kultúrnych podujatiach.
35 € na deň je základ
10 € za každé bezplatné členstvo
15 € za každé platené členstvo
Reálne za deň by ste mali mať aspoň 7 členstiev = spolu ca. 100 €
Vhodná práca pre mladých flexibilných ľudí s pozitívnym myslením.

Staviame nový team promotérov pre propagáciu "bookingového" portálu PREMIUM24.com a sním spojeným členstvom v klube.
Promotérov vyškolíme a dodáme potrebné materiály.
Práca v mladom kolektíve a atraktívnom prostredí.
Možnosť trvalej spolupráce, nakoľko v blízkej budúcnosti budeme rozširovať portfólio.

Životopisy so sprievodným listom zasielajte na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívna povaha a príjemný upravený vzhľad. Skúsenosti s promotingom sú vítané, znalosť nemčiny nevyhnutná.

Gulliver`s Reisen je v Rakúsku už dlhoročným hráčom v oblasti cestovného ruchu. Pred nedávnom sme spustili nový "bookingový" portál PREMIUM24.com ktorý chceme zviditeľniť aj formou osobného promotion.
ID: 1700960  Dátum zverejnenia: 26.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35,- € na deň Netto + 10 až 15 € za každého získaného člena