Predajca zájazdov: 2 voľné pracovné miesta

TRAVEL AGENT, s.r.o.

Miesto práce
Dolná 1, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
apríl/máj 2017
bližšie informácie na osobnom pohovore podľa typu pracovného pomeru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj zájazdov na priamo a cez internet
- ústna, písomná komunikácia s klientmi a cestovnými kanceláriami
- poradenstvo pri výbere zájazdu /znalosť krajín, destinácií a ponúkaných kapacít/
- práca s rezervačnými systémami
- vyhľadávanie a zasielanie ponúk podľa požiadaviek klienta
- zodpovednosť za komplexné vybavenie klienta
- viacdňovú dovolenku nie je možné čerpať počas letnej sezóny /1.jún – 5.september/

- zahraničné oddychovo-pracovné cesty hradené zamestnávateľom min. 1 x ročne
- zvýhodnené ceny dovoleniek pre zamestnancov a spolucestujúcich

V prípade, že spĺňate všetky naše požiadavky a vyhovujú Vám naše podmienky, prosím zašlite svoj životopis spolu so sprievodným listom /prečo máte záujem o túto prácu, ktoré Vaše schopnosti a ako by ste tu vedeli uplatniť a ktorý typ pracovného pomeru Vám vyhovuje/ mailom na [email protected] najneskôr do 31.3.2017. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základom je nadšenie pre prácu v oblasti cestovného ruchu, záľuba v cestovaní
- výborné komunikačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- logické myslenie a dobrá pamäť
- samostatnosť
- zodpovedný a profesionálny prístup
- prehľad o dovolenkových destináciách
- vysoké pracovné nasadenie
- výhodou je skúsenosť s prácou s ľuďmi, osobná návšteva dovolenkových destinácií, prax v cestovnej agentúre alebo kancelárii

Cestovná agentúra TRAVEL AGENT, s.r.o. je autorizovaným predajcom všetkých renomovaných slovenských aj zahraničných cestovných kancelárií. Predaj zájazdov realizujeme na priamo v klientskom centre v Banskej Bystrici, kde pôsobíme od roku 2004 a cez internet na www.bigtravel.sk. Sme členom SACKA. Na základe predaja patríme medzi TOP predajcov zájazdov na Slovensku.
ID: 1041129  Dátum zverejnenia: 12.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bližšie informácie na osobnom pohovore podľa typu pracovného pomeru