Logo TRAUST s. r. o.

Hľadáme HR Koordinátora do nášho tímu! Vítaný je UA jazyk!

TRAUST s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac1700 € na živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny typ človeka, ktorý vie zachovať chladnú hlavu?
Máš rád výzvy a keď sa ocitneš pod tlakom, podávaš ešte lepší výkon?
Nebojíš sa prispieť vlastnými návrhmi na zmenu? Si časovo flexibilný a nemáš problém pracovať občas aj počas víkendu?
Si kreatívny, rád sa učíš nové veci, samoštúdium ti nerobí problém ak to situácia vyžaduje a vieš hovoriť Ukrajinsky jazykom (nie je podmienkou)?

Tak si to práve Ty koho hľadáme a ktorého/ktorú radi pozveme na osobné stretnutie.

Pracujeme štandardne od 06:00 do 14:00, ale nevyhneme sa ani organizácii pracovných činností počas víkendu, resp. podľa potreby (ad hoc), toto vie zamestnávateľ oceniť finančným benefitom po skúšobnej dobe, ktorý rozhodne poteší.

Tvojou hlavnou úlohou bude:
- zastrešovanie efektívneho a plynulého priebehu zákazky
- aktívne budovanie vzťahov s klientmi s dôrazom na ich spokojnosť
- aktívne vyhľadávanie, inzerovanie a nábor nových pracovníkov nie len zo SR ale aj UA a SRB
- kontrola dochádzky a príprava mzdových podkladov
- účasť na interných mítingoch a poskytovanie pravidelných reportov
- hľadanie kreatívnych, alternatívnych ciest na inzerovanie pozície
- administratíva (pracovné zmluvy, dohody, dodatky, administratívne činnosti spojené s podávaním nových žiadosti na cudzineckú políciu atď...)
- vodičský preukaz je podmienkou!

Všetkému potrebnému Ťa naučíme!

Všetko potrebné čo budeš v práci potrebovať dostaneš od nás k dispozícii. Služobný telefón, PC a vozidlo aj na súkromné účely sú u nás samozrejmosťou.

Súčasťou benefitov je flexibilný a pružný pracovný čas, ktorý si vieš rozvrhnúť podľa seba. Platí základné pravidlo, ak máš "porobené" si pánom svojho času.

Informácie o výberovom konaní

Pohovor bude prebiehať v sídle spoločnosti v Trnave.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba automobilov v BA.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Vodičský preukaz NUTNOSŤ

Sme stabilná, spoľahlivá a flexibilná spoločnosť, ktorá ponúka pre vaše firmy tie správne riešenia v oblasti priemyselnej výroby, správy a personálneho lízingu.
S využitím našich inovatívnych metód riadenia a správy budov sa postaráme o celkové zosúladenie pracovného prostredia vo Vašej firme.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Pavlik
E-mail: poslať životopis
ID: 4703084  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac