.NET developer na platforme SharePoint Server

TRASK SOLUTIONS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
01.6.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Člen programátorskej skupiny, ktorá zabezepčuje vývoj aplikácií .NET na platforme SharePoint Server. Návrh a dokumentácia SW architektúry, podiel na tvorbe technickej časti ponúk.
Práca na zaujímavých projektoch pre zákazníkov predevšetkým z automotive a finančnej sféry.

notebook, mobil, stravenky, pružná pracovná doba, práca z domu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Dynamics NAV - Základy
Microsoft SharePoint - Základy
XHTML - Základy
HTML - Základy
.NET - Pokročilý
CSS - Základy
XML - Základy

Analytické myslenie, svedomitosť, zodpovednosť
.NET Framenwork 3.5, C#, SQL (T-SQL), Visual Studio
Skúsenosť s vývojom internetových/intranetových aplikácií
Znalosť XML, XSL SQLXML, Sharepoint, Microsoft CMS, Microsoft CRM výhodou.

TRASK SOLUTIONS je popredná konzultačná a technologická spoločnosť, ktorá pomáha svojim klientom využívať informačné technológie k rozvoju ich podnikania a k rýchlejšiemu zavádzaniu nových produktov a služieb. K tomu využíva dôkladné znalosti segmentov pôsobenia svojich klientov a dlhodobo overené znalosti v oblasti integrácie, konsolidácie, implementácie, vývoja a správy IT riešení. Na trhu pôsobíme už 26 rokov. Viac informácií na: www.trasksolutions.sk a www.trask.cz

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2098601  Dátum zverejnenia: 28.4.2015