Junior Java developer

TRASK SOLUTIONS Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
15.8.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Člen programátorskej skupiny, ktorá vytvára serverovú Java aplikáciu. Po zaškolení plní dielčie úlohy zadané vedúcim skupiny, vytvára dokumentáciu, podieľa sa na odstraňovaní chýb a zmenových požiadavkách zákazníka.

notebook, mobil, stravenky, pružná pracovná doba, práca z domu, firemné akcie/večierky a teambuildingové podujatia.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
Rozmanitú prácu v dynamicky rastúcej spoločnosti
Participáciu na projektoch pre zákazníkov predovšetkým z finančného sektoru
Možnosť sebarealizácie
Priestor pre profesný rozvoj/kariérny rast
Prácu v príjemnom a pohodovom kolektíve
Odborné vzdelávanie a školenia
Nadštandartné zamestnanecké výhody

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
XML - Základy
Oracle Database - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Analytické myslenie, svedomitosť, zodpovednosť.
Aj absolvent so silným základom zo štúdia a schopnosťou rýchlo sa učiť nové technológie.
Užívateľská znalosť Windows, Linux výhodou
Základná znalosť Java, XML, Hibernate, JBoss, Tomcat, IBM MQ
Základy práce s Eclipse, GIT.
Znalosť anglického jazyka (čítanie dokumentácie).

TRASK SOLUTIONS je popredná konzultačná a technologická spoločnosť, ktorá pomáha svojim klientom využívať informačné technológie k rozvoju ich podnikania a k rýchlejšiemu zavádzaniu nových produktov a služieb. K tomu využíva dôkladné znalosti segmentov pôsobenia svojich klientov a dlhodobo overené znalosti v oblasti integrácie, konsolidácie, implementácie, vývoja a správy IT riešení. Na trhu pôsobíme už 26 rokov. Viac informácií na: www.trasksolutions.sk a www.trask.cz

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2067920  Dátum zverejnenia: 4.9.2015