Skladník/Picker

Transtrade, s.r.o.

Miesto práce
Nádražná 34, Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiacod 1250 € / mesačne v hrubom - v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v suchom a chladenom potravinovom sklade
  • príprava tovaru na expedíciu podľa objednávok zákazníkov
  • príjem tovaru do skladu, kontrola prijatého tovaru, naskladanie, manipulácia s tovarom, expedícia
  • práca s manipulačnou technikou - ručný NZV, elektrický VZV - oprávnenie a prax na VZV podmienkou
  • etiketovanie, triedenie, prebaľovanie tovaru, označovanie štítkami
  • ​práca na dve zmeny pondelok až piatok 6:00 - 14:30; 10:00 - 18:30 (prevažne ranná zmena)

  • ročný bonus (v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti)
  • ponúkame kávu alebo čaj v neobmedzenom množstve​
  • možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách

Na základe zaslaných životopisov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

  • skúsenosť s vedením VZV podmienkou
  • platné osvedčenie pre vedenie VZV výhodou
  • skúsenosti s používaním skeneru výhodou
  • zodpovednosť, precíznosť, flexibilita

TRANSTRADE s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca rodinná obchodná spoločnosť, vlastníci pochádzajú zo Španielska. Na Slovensku TRANSTRADE pôsobí od roku 1993, a prostredníctvom dcérskych spoločností vykonáva obchodné aktivity aj v Českej republike, Maďarsku a v Poľsku. Spoločnosť dováža do uvedených krajín potraviny prémiovej kvality a zabezpečuje ich distribúciu do maloobchodnej siete. Centrála skupiny je na Slovensku, v Ivanke pri Dunaji, kde sa nachádza aj centrálny sklad pre 4 krajiny. Medzi najznámejšie značky distribuované TRANSTRADE patria olivový olej BORGES, šťavy z čerstvého ovocia LIMEÑITA, rybie konzervy CALVO, ryža SOS, ovsené nápoje OATLY, sušienky GULLÓN, čokolády VALOR. Podrobnejšie informácie na www.transtrade.sk, www.borges.sk, www.limenita.com, www. calvo.sk, www.ricesos.com, gullon.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Sára Arifi
E-mail: poslať životopis
ID: 4835164  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac