Obchodno-technický poradca

Transron s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Pevný plat + odmeny na základe výsledkov (osobných+firemných)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš budúci kolega by mal:
-Poznať potreby existujúcich aj potenciálnych zákazníkov
-Ponúkať zákazníkom vhodné riešenia ich problémov v segmente transportné chladenie
-Zabezpečovať pre zákazníkov technickú a produktovú podporu a poradenstvo
-Udržiavať a rozvíjať existujúce obchodné vzťahy
-Vytvárať cenové a technické ponuky, kalkulácie a návrhy riešení
-Mať neustály prehľad o vývoji na trhu a o činnosti konkurencie
-Byť samostatný a zodpovedný za plnenie obchodného plánu a firemných cieľov
-Viesť svoju obchodnú agendu
-aktívne sa spolupodieľať na budovaní značky Thermo King na slovenskom trhu

Stabilná renomovaná medzinárodná spoločnosť
Možnosť odborného rastu v rámci spoločnosti
Plochá štruktúra spoločnosti (reporting priamo country manažérovi)
Služobné auto + mobilný telefón aj na súkromné účely
Neustále produktové školenia

Informácie o výberovom konaní

Tešíme sa na Vaše životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie alebo rozsiahle technické skúsenosti výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Technické myslenie a orientácia
NUTNÁ prax a skúsenosti s predajom technických produktov / riešení (najlepšie v segmente predaja alebo servisu nákladných a prívesných vozidiel, nadstavieb, vybavenia, VZV a pod.)
Výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
Obchodné zručnosti
Schopnosť plniť predajné ciele
Zodpovednosť a pružnosť
Orientácia na zákazníka
Ochota cestovať po Slovensku
Bezúhonnosť

Vašou výhodou je ak sa orientujete v oblasti cestnej nákladnej dopravy alebo máte znalosti o fungovaní nákladnej dopravy rýchloskaziteľného tovaru.

Transron pomáha firmám optimalizovať prepravné operácie tak, aby dosiahli ten správny pomer medzi nákladmi, spoľahlivosťou a flexibilitou. Našimi klientami sú prevažne výrobné a obchodné spoločnosti, rovnako ako aj firmy, ktoré pôsobia v medzinárodnej cestnej doprave po celej Európe.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2940070  Dátum zverejnenia: 30.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Pevný plat + odmeny na základe výsledkov (osobných+firemných)