Vodič kamiónu

TransPlus (Slovensko) s.r.o.

Miesto práce
Rohožník na Záhorí, Bratislava, okres Malacky
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič súpravy s návesom preprava alternatívneho paliva (odpad), občasné cesty do zahraničia. Rakúsko, Česko, Mďarsko.
Prepravy nepodliehajú ADR. Denné dochádzanie do Rohožnika.

Trinásty plat, istota nadnárodnej stabilnej spoločnosti, príspevok na stravovanie, diéty v zahraničí, mobilný telefón, doplnkové dôchodkové poistenie. Mzda vyplácaná vo výplatnom termíne- mesačne.

Svoj životopis (vrátane aktuálneho telefonického kontaktu) zašlite, prosím, e-mailom na nižšie uvedenú adresu.

Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosielateľ súhlas s ich spracovaním a uchovaním v personálnej databáze spoločnosti Transplus (Slovensko), a.s., Rohožník 906 38, IČO 35 731 877 v plnom rozsahu, v súlade so Zákonom č. 428/2002 Zb., a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

E

Kvalifikačná karta vodiča - podmienkou.
Digitálna karta vodiča - podmienkou.
Preukaz o zdravotnej a psychickej spôsobilosti - podmienkou.
Prax na podobnej pozícii aspoň 1 rok - podmienkou.
Preukaz na obsluhu tlakových nádob - výhodou.
Znalosť nemeckého alebo maďarského jazyka - výhodou.

TransPlus (Slovensko) s.r.o. spoločnosť zaoberajúca sa cestnou dopravou, železničnou dopravou, sme súčasťou nadnárodnej skupiny.

www.transplus.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 906431  Dátum zverejnenia: 31.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou