Špecialista zákazníckeho servisu - brigáda s francúzštinou

Translata, spol. s r.o.

Miesto práce
Einsteinova 24, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.05.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v oblasti certifikátov konformity na osobné vozidlá, motocykle a nákladné vozidlá
- zákaznícky servis - kontaktovanie klientov telefonicky a e-mailom v slovenskom, anglickom a francúzskom jazyku
- podávanie základných informácií o našich produktoch, podmienkach a cenách
- kontrola platieb od zákazníkov, riešenie pohľadávok a problémových objednávok
- objednávanie kuriérov
- koordinácia dodávok, logistika, monitorovanie kvality

- milý, mladý kolektív
- medzinárodné prostredie
- práca v tíme, ktorý človeka podrží a povzbudí
- odmeny na základe pracovného výkonu
- firemné akcie a teambuildingy
- ovocie v kancelárii
- príjemné pracovné prostredie v Aupark Tower

Kontaktovat budeme iba vyhovujucich uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Informácie o spoločnosti nájdete na www.eurococ.eu

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

- flexibilita pracovať 80 hodín mesačne
- silná zákaznícka orientácia a príjemné vystupovanie
- záujem o aktívne riešenie vzniknutých situácií
- multitasking
- aktívna dynamická osobnosť so schopnosťou samostatnej práce
- vnútorná motivácia
- korektný prístup a otvorenosť komunikácie - tímový hráč
- pozitívny prístup k osobnostnému rastu a sebarealizácie
- originálne myslenie, schopnosť prispievať vlastnými nápadmi

KDE JAZYK ROZDEĽUJE, MY SPÁJAME
Sme hrdí na to, že pomáhame ľuďom komunikovať.

Spoločnosť Translata je profesionálna prekladateľská agentúra, ktorá na prekladateľskom trhu úspešne pôsobí už od roku 2005. Požiadavky zákazníkov vybavuje tím jazykových nadšencov, ktorí nadovšetko stavajú kvalitu poskytovaných služieb a čestnosť. Spolupracujeme so špičkovými prekladateľmi a naši zákazníci sa môžu maximálne spoľahnúť na prvotriednu podporu našich skúsených projektových manažérov. Naši zamestnanci sú našimi najdôležitejšími aktívami. Vysokú kvalitu poskytovaných jazykových služieb poskytujeme aj vďaka dôkladnému výberu prekladateľov, rozsiahlym kontrolným mechanizmom a excelentnému riadeniu projektov. Naši zákazníci si vážia, že im dokážeme zabezpečovať kvalitné preklady v rôznych jazykových kombináciách, na ktorých pracujú vysokokvalifikovaní prekladatelia s rozsiahlymi skúsenosťami v danom odbore.

viac o nás: https://www.translata.sk/o-nas

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3002026  Dátum zverejnenia: 6.4.2017