Máš málo voľna? Čo takto byť v práci len 4 dni a ďalšie 4 dni stráviť doma s rodinou? Hľadáme montážnych pracovníkov

Miesto práce
okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650-880€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je vhodná pre mužov, ženy aj pre páry, nástup na trvalý pracovný pomer
Náplň práce:
  • montáž svetlometov podľa predpísaných pracovných postupov (školenie zabezpečené)
  • obsluha strojov a zariadení
  • práca na linke

Práca je na 3 alebo 4 zmeny (4 dni pracujete 4 dni máte voľno).
Miesto výkonu práce: Bánovce nad Bebravou

  • 13. a 14. plat
  • pri 4-zmennej prevádzke dostanete navyše aj stravný lístok + firemné stravovanie
  • doprava do závodu ZADARMO zabezpečená z okolitých miest a obcí
  • mzdové zvýhodnenie za prácu v 4-zmennej prevádzke
  • príplatok za nočné zmeny
  • odmena za prácu vo sviatok
  • odmena za pracovnú pohotovosť
  • firemné akcie, večierky, zájazdy
  • vstupenky na športové podujatia, kultúrne akcie, plaváreň, masáže
  • zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe
  • odmena za odporučenie zamestnanca
  • stravovanie v závode 0,90€ a výber z 5-tich jedál + nadštandardné za 1,26€

V prípade, ak vás ponuka zaujala, môžete nás kontaktovať telefonicky na čísle 0948 186 912 alebo nám zašlite svoj životopis na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax vo výrobe výhodou, ale nie podmienkou
  • spoľahlivosť
  • ochota zaučiť sa a pracovať v 3-4 zmennej prevádzke

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650-880€

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem
ID: 3166794  Dátum zverejnenia: 7.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650-880€