Špeciálna pracovná pozícia - operátor zoraďovania lisov. Stabilná práca v Nitre!

Miesto práce
Novozámocká, Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 625 - 900€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce : NITRA
  • Lisovanie a zoraďovanie na lisoch od 65t do 400t s odvíjaním
  • Práca pod dohľadom zoraďovača a zmenového majstra
  • Vykonávanie administratívnych úkonov potrebných pred začatím a ukončením pracovnej činnosti

práca na trvalý pracovný pomer
motivujúca nástupná mzda
odmeny
príplatky :
  • rizikový príplatok praca v hluku 0,50€ / hod
  • príplatky nočná zmena : 0,50€ / hod
  • práca víkendy 1,12 €/hod
  • práca v nepretržitej prevádzke + 33,19 €
  • práca nadčas 35%
možnosť práce v stabilnej spoločnosti
pracovníci budú zaškolení majú možnosť karierne rásť už v krátkom čase po nastúpení.

Informácie o výberovom konaní

Pracuje sa v nepretržitej prevádzke 7,5hod zmeny
( 2x denná, 2x nočná, 2x poobedná,2x nočná,2x voľno)
Pohovory sa konaju na priamo v prevádzke.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať .
Je potrebné zaslať profesijný životopis na :
recruiting @transfer-personal.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hľadáme pracovníkov do trvalého pracovného pomeru pre spoločnosť , ktorá sa zaoberá výrobou komponentov pre automobilový priemysel, ako aj iné priemyselné odvetvia.
V súčasnosti sa zaoberá vývojom, dizajnom, inováciami, konštrukciou v strojárskej zákazkovej výrobe, návrhmi a riešeniami v oblasti priemyselnej automatizácie a robotizácie, ako aj sériovou výrobou lisovaných a zváraných komponentov.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať :
[email protected]
alebo na telefónnom čísle : 0948 186 912
Po pracovnom pohovore nastupujete ihneď !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, mechanik

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

  • manuálna zručnosť
  • vzdelanie SOU - strojárske - elektrotechnické zameranie odbor mechanik-elektrotechnik
  • požadujeme prax v obore : min 1-2 roky
  • prax s posuvnými meradlami

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
asap

Mgr. Vladimír Jančo

Mám záujem
ID: 2915095  Dátum zverejnenia: 31.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 625 - 900€