Hľadáme pracovníkov pre automobilovú spoločnosť na víkendové zmeny aj do 3- zmennej prevádzky! Doprava zabezpečená!

Transfer Personalmanagement k. s.

Miesto práce
Trnava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Hlohovec, Nitra
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je TRNAVA

Práca pre dodávateľskú spoločnosť pracujúca pre trnavskú automobilovú výrobu.

Pracovná náplň:
Manipulačné práce vo výrobe
Obsluha montážnych liniek
Montáž jednotlivých dielov
Skrutkovanie, nitovanie, lepenie
Práca v sklade:
Skladníci s VZV

Práca na 3 zmeny
Práca len na víkendy

Doprava Hájske - Hlohovec - Trnava (presný cestovný poriadok upresníme pri pohovore)

neváhajte poslať svoj životopis na recruiting@transfer-personal.sk !

Víkendy s príplatkami : od 650€ brutto !
3-zmeny : 600€ + 100€ dochádzkový hneď bonus 1.mesiac
zvyšovanie mzdy od 2. mesiaca + príplatky
stravné lístky

PREČO PRACOVAŤ S NAMI:
-práca na pracovnú zmluvu
-výplatný termín vždy 15-teho v mesiaci na Vašom účte
-férové a priame jednanie
-k dispozícii konzultant počas celého pracovného procesu
Hodnoty, ako istota a ďalší vývoj našich zamestnancov sú pre nás prioritou.

Informácie o výberovom konaní

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na e-mailovú adresu
recruiting@transfer-personal.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Hľadáme ľudí pre nášho medzinárodného klienta, ktorý pôsobí v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax vo výrobe výhodou
• manuálna zručnosť
• zodpovedný prístup k práci
• spoľahlivosť
• práca v tíme
• práca v stoji
• dobrý zdravotný stav

TRANSFER International Staff je rakúska agentúra, ktorá má 22 ročné skúsenosti v danej sfére. Momentálne zamestnávame viac ako dvetisíc ľudí u troch tisíc zamestnávateľov v rozličných oblastiach. Patríme medzi 10 najväčších hráčov v našej brandži na Rakúskom trhu.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov ale aj kandidátov. Preto by sme chceli byť po Vašom boku pri výbere vhodnej pozície a zabezpečiť pre Vás tie najlepšie podmienky.
Ponúkame mnoho pozícií v rozličných sférach. Pre viac informácii, prosím, navštívte našu internetovú stránku www.transfer-personal.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

TRANSFER International Staff
Račianska 96
831 02 Bratislava
ID: 2713336   Dátum zverejnenia: 10.2.2017