Práca vo zvarovni, zárobok až 884 eur, nástup ihneď!

Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, okres Banská Bystrica, okres Piešťany, okres Skalica, okres Trnava, okres Rožňava
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
664€ / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce TRNAVA

Obsluha strojov a zariadení
Spájanie jednotlivých dielcov
90% prác vykonávajú automatizované roboty
Premiestňovanie dielcov medzi pracoviskami
je automatické
Práca na 3 zmeny

Príplatky za prácu v noci, sviatky, soboty, nedele, nadčasy
13 Plat- vyplácaný 2 krát ročne(december a jún)
Príklad výpočtu priemernej mesačnej mzdy pracovníka v zvarovni:

Základná mzda 664 Eur
Nočné zmeny 87 Eur
Individuálna prémia 65 Eur
Kolektívna prémia 35 Eur
Hrubá mzda 851 Eur
Čistá mzda 657 Eur

Pracovná zmluva na 2 roky
Ubytovanie zabezpečené (max.2 osoby na izbe)
Možnosť profesijného rastu-aj keď ste zamestnancom personálnej agentúry (interné konkurzy)
Príjemné pracovné prostredie, najmodernejšie technológie

STABILNÁ A DLHODOBÁ PRÁCA v úspešnej medzinárodnej spoločnosti- aj počas obdobia krízy

Zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie-zamestnanec má rovnaké pracovné podmienky ako kmeňový zamestnanec
Možnosť prestupu do kmeňového stavu
Stravovanie sa za poplatok 0,90 € v závodnej jedálni a v priestoroch ZVT, celoročný pitný režim

Informácie o výberovom konaní

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na e-mailovú adresu
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Hľadáme ľudí pre nášho medzinárodného klienta, ktorý pôsobí v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

predchádzajúce skúsenosti výhodou
vodičský preukaz sk. B výhodou
manuálna zručnosť
  • zodpovedný prístup k práci
  • spoľahlivosť
  • práca v tíme
  • práca v stoji
  • dobrý zdravotný stav

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
IHNEĎ

Mgr. Vladimír Jančo

Mám záujem
ID: 2627549  Dátum zverejnenia: 30.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 664€ / mesiac