Pracovník vo výrobe (m/ž) s nástupom Ihneď

okres Bánovce nad Bebravou, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Topolčany
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha výrobných strojov a zariadení
  • zodpovedné vykonávanie pracovných operácií vo výrobe podľa predpísaných inštrukcií
  • plnenie výkonových a kvalitatívnych požiadaviek
  • spolupráca pri zlepšovaní, zvyšovaní výkonnosti a zabezpečovaní kvality
  • dodržiavanie interných smerníc a plnenie požiadaviek BOZP
  • miesto výkonu práce je Partizánske

  • Dochádzková prémia
  • Mesačné prémie
  • Príplatok za prácu v noci
  • príspevok na čistenie oblečenia
  • Kariérny rast
  • Stabilné zamestnanie
Stravovanie v kantíne, možnosť výberu zo 6 jedál, za
Možnosť kariérneho rastu
Stabilné zamestnanie, rozne školenia
Na pracovisku bezplatne káva, voda
Denne vo výrobe 2 x 10 min prestávka poskytnutá zamestnávateľom nad rámec Zákonníka práce

Informácie o výberovom konaní

Hľadamé ľudí , ktorí majú motiváciu a chuť pracovať.
Posielajte svoje životopisy na e-mailovú adresu:
[email protected]
alebo VOLAJTE od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00 na telefónne číslo
0948 418 151

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba strešných okien, svetlovody, rolety, žalúzie a montážne doplnky a ovládacie systémy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Manuálna zručnosť
  • Zodpovedný prístup
  • Spoľahlivosť
  • Prax vo výrobnom závode výhodou

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Mgr. Vladimír Jančo

Mám záujem
ID: 2592976  Dátum zverejnenia: 3.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou