Máte prax s vedením tímu ? Ak, áno je tu šanca práve pre Vás ! Hľadáme koordinátorov do výroby na rôzne pozície v automobilovom priemysle !

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Trnava, okres Nitra, okres Prešov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
999 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinácia pracovného úseku montáž, sklad, správcovské zariadenia
  • školenie tímu výrobných operátorov na linkách
  • pomoc pri koordinácii všetkých výrobných operátorov
  • zabezpečuje podporu svojho pracovného tímu
  • zásobuje výrobné linky potrebnými komponentami
  • upozorňuje vedúceho výrobnej jednotky na prípadné nedostatky
  • dbať na bezpečnostné opatrenia a normy na pracovisku

Miesto výkonu práce je TRNAVA - ubytovanie zabezpečené

Zaujímavé finančné ohodnotenie:

  • Príplatky za prácu v noci, sviatky, soboty, nedele, nadčasy
  • 13 Plat- vyplácaný 2 krát ročne(december a jún)
  • práca na 3 - zmeny
  • príspevky na dovolenku, detské rekreácie, relax, šport

Príklad výpočtu priemernej mesačnej mzdy operátora:

Základná mzda 823 Eur
Nočné zmeny 87 Eur
Individuálna prémia 59 Eur
Kolektívna prémia 30 Eur
Hrubá mzda 999 Eur

Pracovná zmluva na trvalý pracovný pomer na dobu určitú 1 rok s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.
Ubytovanie zabezpečené (max.2 osoby na izbe)
Možnosť profesijného rastu-aj keď ste zamestnancom personálnej agentúry (interné konkurzy)
Príjemné pracovné prostredie, najmodernejšie technológie
Stabilná a dlhodobá práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti- aj počas obdobia krízy
Zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie-zamestnanec má rovnaké pracovné podmienky ako kmeňový zamestnanec
Možnosť prestupu do kmeňového stavu
Stravovanie a celoročný pitný režim 0,90€

Informácie o výberovom konaní

Vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodný výrobca automobilov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • SŠ vzdelanie technického zamerania výhodou
  • Skúsenosti s vedením pracovného tímu cca 5-7 ľudí
  • Spoľahlivosť
  • Flexibilita
  • Chuť vzdelávať sa
  • Znalosť MS Office - výhodou

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
999 €

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem
ID: 2573559  Dátum zverejnenia: 20.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 999 €