Asistent/ka Personálného Konzultanta/tky - študent/študentka s maďarským jazykom

Miesto práce
okres Trnava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • hľadanie vhodných pracovníkov v okolí Nitry , ale aj v iných častiach Slovenska
  • marketingové opatrenia zverejnenie pracovných ponúk na socialné media, podávanie inzeratov...
  • pracovné pohovory, príprava zmlúv
  • vedenie zamestnancov, predpríprava výplat
  • spojka medzi zamestnancom a klientom
  • nahlásenie a odhlásenie zamestnancov, komunikácia s učtovníkom
  • organizovanie a riadenie termínov
  • obchodovanie/myslenie

  • práca na plný úväzok (20 hod/ týždenne)

  • príplatky za dosiahnutie daného cieľa
  • nástup ihneď
  • mladý dymický tím
  • zaškolenie
  • postup a možnosť rozširovať znalosti
  • možnosť stáleho zamestnania po skončení školy

Ak je pre Vás naša ponuka zaujimavá, budeme sa tešiť na Vašu žiadosť o prácu. Žiadosť a životopis nám zašlite v slovenskom a ANGLICKOM,alebo NEMECKOM jazyku. www.transfer-personal.at

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

TRANSFER Personalmanagementn je firma, ktorá patrí medzi najväčšie na rakuskom trhu a s viac ako 22 ročnými skúsenosťami, hľadá posilu do svojho tímu na Slovensku. S doteraz 14 pobočkami v Európe, s 2 500 zamestnancami a so širokým odvetím povolaní, hľadá s okamžitým nástupom do kancelárie v Topoľčanoch Pracvného poradcu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti v personalistike (alebo podobného povolania)
  • znalosti v jednoduchom mzdovom účtovníctve
  • veľmi dobré počitačové znalosti a MS office
  • znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
  • organizačný a inprovizačný talent
  • schopnosť samostatne pracovať a sebavedomé a zodpovedné myslenie

Vaše úlohy vykonávate na v kancelárii v Nitre, Trnave

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Mgr. Vladimír Jančo

[email protected]

Mám záujem
ID: 2544798  Dátum zverejnenia: 3.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou