Nájdite si super prácu ešte dnes!

Nastúp ihneď a zarábaj dlhodobo až 884 Eur mesačne ako Operátor výroby! Užívaj si výhody ako: 13. plat, odmeny,príplatky a zabezpečené ubytovanie!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce je TRNAVA

Manipulačné práce vo výrobe
Obsluha montážnych liniek
Montáž jednotlivých dielov
Skrutkovanie, nitovanie, lepenie
Práca na 3 zmeny

13. Plat
príplatky za prácu v noci
Príklad výpočtu priemernej mesačnej mzdy operátora:

Základná mzda 664 Eur
Nočné zmeny 87 Eur
Individuálna prémia 65 Eur
Kolektívna prémia 35 Eur
Hrubá mzda 851 Eur
Čistá mzda 657 Eur

Pracovná zmluva na 2 roky
Možnosť profesijného rastu-aj keď ste zamestnancom personálnej agentúry (interné konkurzy)
Príjemné pracovné prostredie, najmodernejšie technológie
Stabilná a dlhodobá práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti- aj počas obdobia krízy
Zaujímavé a motivujúce finančné ohodnotenie-zamestnanec má rovnaké pracovné podmienky ako kmeňový zamestnanec
Možnosť prestupu do kmeňového stavu
Stravovanie za poplatok 0,90 € vo firemnej kantíne
Celoročný pitný režim

Ubytovanie zabezpečené- zdarma

PREČO PRACOVAŤ S NAMI:
  • práca na pracovnú zmluvu
  • výplatný termín vždy 15-teho v mesiaci na Vašom účte
  • férové a priame jednanie
  • k dispozícii konzultant počas celého pracovného procesu
Hodnoty, ako istota a ďalší vývoj našich zamestnancov sú pre nás prioritou.

Informácie o výberovom konaní

Vaše žiadosti a životopisy zasielajte na e-mailovú adresu
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Hľadáme ľudí pre nášho medzinárodného klienta, ktorý pôsobí v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• prax vo výrobe výhodou
• manuálna zručnosť
• zodpovedný prístup k práci
• spoľahlivosť
• práca v tíme
• práca v stoji
• dobrý zdravotný stav

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Trnava, Trnavský kraj, okres Malacky, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Krupina, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Čadca, okres Ružomberok, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Skalica, okres Nové Zámky, okres Levoča, okres Stropkov, okres Sobrance
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
724 - 884 Euro
ID: 2338037  Dátum zverejnenia: 15.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 724 - 884 Euro