Personálny Konzultant - Maďarský jazyk výhodou

Transfer Personalmanagement k. s.

Braneckého 17,Automobilová 1, Trnavský kraj, Trnava, Nitriansky kraj, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vyhľadávanie zamestnancov a uchádzačov o prácu
-marketingové opatrenia zverejnenie pracovných ponúk na sociálne Media, podávanie inzerátov...
-pracovné pohovory, príprava zmlúv
-spojka medzi zamestnancom a klientom
-organizovanie a riadenie termínov pohovorov
-organizácia a vedenie výberových konaní

-práca na plný úväzok (40 hod/ týždenne)
-po 6-12 mesiacoch možnosť firemného vozidla
-plat až 1000 Eur
-občerstvenie na pracovisku
-príspevky na stravovanie
-príplatky za dosiahnutie daného cieľa
-nástup ihneď
-mladý dynamický tím
-zaškolenie
-postup a možnosť rozširovať znalosti
-možnosť kariérneho rastu v krátkej dobe

Ak je pre Vás naša ponuka zaujímavá, budeme sa tešiť na Vašu žiadosť o prácu. Žiadosť a životopis nám zašlite na emailovú adresu v.janco@transfer-personal.sk.
www.transfer-personal.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

TRANSFER International Staff je firma, ktorá patrí medzi najväčšie agentúry na rakúskom trhu a s viac ako 22 ročnými skúsenosťami, hľadá posilu do svojho tímu na Slovensku. S doteraz 14 pobočkami v Európe, 2 500 zamestnancami a so širokým odvetím povolaní, hľadá s okamžitým nástupom do kancelárie v Nitre ,alebo Trnave personálneho kozultanta/tku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - základy
Mzdové účtovníctvo - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Strojopis - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-ukončené vzdelanie (Univerzita, odborná škola alebo dostatočné skúsenosti v odbore)
-skúsenosti v personalistike
-veľmi dobré počítačové znalosti a MS Office
-znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na pokročilej úrovni B2,alebo maďarského jazyka
-preukaz vodičského povolenia typu B a vlastné auto
-organizačný a improvizačný talent
-schopnosť samostatne pracovať a sebavedomé a zodpovedné myslenie
-obchodné myslenie
-ťah na bránu
-schopnosť motivovať ľudí

Vaše úlohy vykonávate na 85 % v kancelárii v v Nitre,alebo v Trnave, je však potrebný recruiting, ktorý zaberá denne približne 15 % pracovného času ktorý sa vykonáva aj v iných mestách na Slovensku.
Prvý mesiac bude prebiehať školenie v Trnave a Nitre.

TRANSFER International Staff je rakúska agentúra, ktorá má 22 ročné skúsenosti v danej sfére. Momentálne zamestnávame viac ako dvetisíc ľudí u troch tisíc zamestnávateľov v rozličných oblastiach. Patríme medzi 10 najväčších hráčov v našej brandži na Rakúskom trhu.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov ale aj kandidátov. Preto by sme chceli byť po Vašom boku pri výbere vhodnej pozície a zabezpečiť pre Vás tie najlepšie podmienky.
Ponúkame mnoho pozícií v rozličných sférach. Pre viac informácii, prosím, navštívte našu internetovú stránku www.transfer-personal.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

TRANSFER personalmanagement
Račianska 96
831 02 Bratislava