Operátor/ka montáž

okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Skalica, okres Bardejov, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Prešov, okres Stará Ľubovňa, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 690

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce sú TOPOĽČANY- KRUŠOVCE

Montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov
Obsluha montážnych liniek
Kontrola výrobkov
Balenie hotových výrobkov
Práca na 3 zmeny/4 zmeny

  • Stabilná a dlhodobá práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
  • Zadarmo ubytovanie
  • Zadarmo doprava
  • 20% príplatok za prácu na nočnej zmene
  • Príspevok na stravu v podnikovej jedálni
  • Preplácanie nadčasov
  • Možnosť profesijného rastu
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Firemne akcie
  • 13. plat

Informácie o výberovom konaní

Vaše žiadosti zasielajte na e-mailovú adresu
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Hľadáme ľudí pre nášho medzinárodného klienta, ktorý pôsobí v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prax vo výrobe výhodou
  • manuálna zručnosť
  • zodpovedný prístup k práci
  • spoľahlivosť
  • práca v tíme
  • práca v stoji

Miestom výkonu práce sú Topoľčany- Krušovce!!!

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 690

Mgr. Vladimír Jančo

Mám záujem
ID: 2194442  Dátum zverejnenia: 24.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 690