Máš skúsenosť ako údržbár strojov a platnú vyhlášku §22? Poď pracovať k nám so mzdou až 1800€.

1 800 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacZákladná mzda: 1365€ Dochádzkový bonus: 150€ Výkonnostný bonus: 205€ + cestovné do 100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného technika údržby s platnou Vyhláškou 508/2009 Z.z. § 22.

Hlavné úlohy, ktoré budete vykonávať:
  • Vykonávanie mechanických a elektrických inštalácií
  • Zodpovednosť za údržbu a poruchu všetkých strojov, foriem a zariadení, ktoré sú napojené na oddelenie údržby
  • Vykonávať reaktívnu údržbu použitím techník riešenia problémov; identifikácia problému, analýza hlavnej príčiny, vygenerovanie riešenia a odstránenie problému
  • Zabezpečenie implementácie preventívnej údržby 2. stupňa a kontrolného zoznamu strojov na oddelení
  • Zabezpečenie spoľahlivého chodu zariadenia použitím metód a nástrojov údržby
  • Pracovať v súlade so štandardnými postupmi údržby
  • Aplikovať plán údržby a jeho dodržiavanie
  • Asistencia na poruchách s ostatnými technikmi údržby

  • príspevok na stravu nad rámec zákona - (0,85 € príspevok zamestnanca, 5 € príspevok zamestnávateľa),
  • príspevok na dopravu do zamestnania od 60 € do 100 € v závislosti od vzdialenosti,
  • čisté a nové pracovné prostredie,
  • možnosť týždenných záloh,
  • bonus za odporučenie kandidáta 150€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

údržbár strojov a zariadení

Počet rokov praxe

3

  • dobrý zdravotný stav,
  • manuálna zručnosť,
  • pracovitosť,
  • Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - samostatný elektrikár

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou

Ing. Silvia Topolská

+421948850611

[email protected]

Mám záujem