Можливість для людей з України

Operátor výroby/skladník na VZV v strojárskom priemysle v Trenčíne. Mzda až 1200€!

1 200 EUR/mesiac
Zabezpečená doprava
Miesto práce
Trenčín
1 200 EUR/mesiaczákladná mzda 6,36€/hod. + dochádzkový bonus 40€ + príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do strojárskej výroby v Trenčíne hľadáme zručných operátorov výroby na:

  • obsluhu strojov a zariadení na ohýbanie dielov
  • obsluhu bodových zváračiek, píl, vŕtačiek
  • obsluhu lisovacieho stroja
  • kontrolu kvality spracovaných kusov
  • prácu podľa technickej dokumentácie
  • dodržiavanie pracovných postupov a BOZP

Pracuje sa na 3 zmeny!!

Momentálne obsadzujeme tieto voľné pracovné miesta:
Letovač
CNC operátor
Montážny pracovník
Vodič VZV - skladník V prípade záujmu pošlite Váš profesijný životopis na [email protected] a my Vás budeme kontaktovať.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov budú vybraní do ďalšieho kola.

Benefity:
  • 13. + 14. plat
  • bezplatná firemná doprava zo smeru Bánovce nad Bebravou
  • príspevok na cestovné
  • dochádzkový bonus 40 €
  • príplatok za kvalitu produkcie 0,40 €/h
  • možnosť čerpania záloh
  • práca v dynamickom a priateľskom kolektíve
  • bonus za odporúčanie kandidáta 150 €
  • možnosť kariérneho rastú

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • manuálna zručnosť
  • ochota pracovať na zmeny
  • pracovitosť
  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • vodič VZV - platný preukaz na VZV!

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Miesto práce
Trenčín

Mgr. Darina Bank

+421948589726

[email protected]

Mám záujem