IT tester

TransData s.r.o.

Miesto práce
Industry Park - PCHZ, M.R.Štefánika 139, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do svojho tímu testera SW aplikácii, ktorý sa bude podieľať na tvorbe a testovaní desktopových a webových aplikácií – firemného informačného systému. Ako člen projektového tímu budete verifikovať softvérové riešenia podľa príslušných špecifikácií.

Vašou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za všetky typy testov v rámci procesu vývoja softvéru
- návrh a tvorba testovacích prípadov, testovacích scenárov
- príprava testovacieho prostredia a testovacích dát, kontrola a aktualizácia
- testovanie vzájomne prepojených desktopových aj webových aplikácii
- zaznamenávanie a analýza zistených chýb, ich dokumentácia a reportovanie
- úzka spolupráca s programátormi a analytikmi pri hľadaní riešenia problémov
- tvorba a údržba technickej dokumentácie
- výskum a analýza možností funkcionalít aplikácie

• slovenská spoločnosť
• priateľské firemné prostredie
• flexibilný pracovný čas
• osobný rast
• oddychové zóny na pracovisku
• odmeny v závislosti od pracovného nasadenia a výsledkov
• firemné vzdelávanie
• ďalšie benefity

Profesijný životopis a motivačný list v slovenskom/anglickom jazyku, najvyššie vzdelanie, absolvované kurzy a školenia, prosíme zaslať do 31.12.2016 e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, ekonomické (nie je rozhodujúce, dôležitý je pozitívny vzťah k informatike)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
OpenOffice.org Writer - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
OpenOffice.org Calc - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
OpenOffice.org Impress - Pokročilý
SQL - Pokročilý
XML - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• logické a analytické myslenie, schopnosť identifikovať a analyzovať problém
• dôkladnosť, dôslednosť, zmysel pre detail
• zodpovednosť, komunikatívnosť, samostatnosť, kreativita, tímový hráč
• znalosť databázy, tvorba SQL selectov výhodou
• ovládanie základov UML výhodou
• skúsenosti s testovacími nástrojmi / systémami výhodou

TransData, s.r.o. je systémový integrátor v oblasti verejnej dopravy, platobných a identifikačných systémov na slovenskom a zahraničnom trhu. Široké produktové portfólio činností zahŕňa systémové riešenie pre verejnú dopravu a informačné systémy, ale aj vývoj špecializovaného softvéru podľa požiadaviek trhu. Pozrite si viac na www.transdata.sk alebo na www.ubian.sk.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2845404  Dátum zverejnenia: 8.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou