Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

TPP,SZČO,DPČ s možnosťou 2-týždenných výplat, mzda až do výšky 1940 € a príspevkom na dopravu až do 180 €.Nástup ihneď s vreckovým až 250 €(Montážnik)

Trade Job družstvo

Miesto práce
Trenčín
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 475 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnanca pre montáž brzdových strmeňov do automobilov renomovaných značiek na TPP, SZČO, brigáda

  • Obsluhovať najmodernejšie výrobné stroje a zariadenia
  • Vykonávať osádzanie a montáž brzdových platničiek a klipov
  • Vizuálne kontrolovať kvalitu a manipulovať so zmontovanými produktmi
  • Manipulovať s bremenami a vykonávať pomocné práce

Pracovať budeš v nadnárodnej spoločnosti s možnosťou výplaty mzdy až do 1940 Eur a príspevkom na dopravu až do 180 Eur. Nástup ihneď a nástupné vreckové až 250 Eur! Táto pozícia je vhodnejšia pre mužov v závislosti od obtiažnosti danej práce. Prax nie je nutná, zaučíme Ťa.

Miesto výkonu práce je v Trenčíne.

  • Typický deň na pozícii: Obsluhuješ stroje a zariadenia, osádzaš a montuješ brzdové platničky a klipy, kontroluješ kvalitu, manipuluješ so zmontovanými produktmi, manipuluješ s bremenami a vykonávaš pomocné práce.
  • Pracovná doba: Typická pracovná doba pre pozíciu je 7,5 hodín denne, 5 dní v týždni.

Mzda:
od 7,50 - 11,00 €/hod - sazby podľa praxe
+ bonus za dochádzku
+ rôzne benefity

+ nástupné vreckové

ZÁLOHY MOŽNÉ KAŽDÝ TÝŽDEŇ!!
Práca možná na pracovný pomer aj na živnosť.
Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte sa nám ozvať formou SMS, mailu, zavolať , prezvoniť :
Kontakt:
0905 277 910, 0905 606 111

  • Zaručujeme vám vyplácanie mzdy v dohodnutý termín a individuálne správanie ku každému zamestnancovi.
  • Môžete si požiadať o týždenné zálohy, aby ste mali k dispozícii peniaze aj pred výplatou.
  • V rámci príspevku na dopravu vám poskytneme až 180 Eur mesačne, čím ušetríte na cestovaní do práce.
  • Ponúkame bonus za odporúčanie nových zamestnancov, ktorý môžete získať aj vy sami.
  • Po skúšobnej dobe vám môžeme zvýšiť mzdu, ak sa ukážete ako cenný a spoľahlivý zamestnanec.
  • Nástupné vreckové  vám umožnia pokryť náklady spojené s nástupom do novej práce.
  • Okrem toho máte k dispozícii rôzne benefity, ktoré vám zlepšia pracovné prostredie a zabezpečia vaše pohodlie a zdravie.

Kontakt:

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Prax na pozícii/v oblasti

        Požadujeme spoľahlivosť

  • Chuť pracovať
  • Precíznosť

Naša spoločnosť ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a vzájomnom rešpekte.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Janičíková
Tel.: tel. kontakt uvedený v inzeráte
E-mail: poslať životopis
ID: 4818032  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 475 EUR/mesiac