Manažer telemarketingového teamu

Trade Brno services s.r.o

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23 000Kč + provize ze skupiny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- tvorba vlastního týmu a vyhledávání vhodných kandidátů
- příprava obchodních a finančních plánů pro svůj tým spolupracovníků
- plnění plánů a vize společnosti
- podpora a konzultace řešení s kolegy v týmu
- kontrola kvality poradenství a dovedností spolupracovníků při schůzkách
- měsíční reporty odrážející produkci týmu, navrhování nových a efektivnějších řešní

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- nově zařízené kanceláře a zázemí prosperující společností
- možnost vlastního výběru spolupracovníků a jejich zapracování
- nadstandardní ocenění za Vaši práci manažera
- kompletní zaškolení
- kontakt s exkluzivní klientelou
- prémie, bonusy
- mobilní telefon
- mladý a dynamický kolektiv v Brně

Informace o náboru

Pozice je vhodná pro:
- absolventy středních a vysokých škol (nejlépe ekonomického nebo finančního zaměření)
- podnikatele nebo manažery ve významných společnostech
- manažery se zkušenostmi z finanční nebo obchodní branže

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost práce na PC
- výborné komunikační, organizační a prezentační schopnosti
- příjemné a profesionální vystupování
- spolehlivost
- týmovou spolupráci
- bezúhonnost (výpis z trestního rejstříku)
- zkušenosti ve finančních produktech výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Trade Brno Services je exkluzivním partnerem mezinárodního obchodníka s cennými papíry Trade.com, HOTFOREX a švýcarského obchodníka Swiss Quote a vedle úspěšného fungujícího týmu máme v současnosti ambice vybudovat zcela nový tým v Brně.
ID: 1710726  Dátum zverejnenia: 8.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23 000Kč + provize ze skupiny