Práca pre zvárača v Trenčianskych Stankovciach - Nezmeškaj šancu! Pracujeme na 2 zmeny - ranná/poobedná.

TPL - GROUP a.s.

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 12,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať a zlepšovať svoje zváračské zručnosti? Tak toto je príležitosť pre teba! Hľadámee ľudí, ktorí sa k nám pridajú na pozíciu zvárača.

  • Obsluhuješ zváracie stroje a zabezpečuješ kvalitné zváranie zverených dielov metódou TIG / MIG
  • Zodpovedáš za správne nastavenie zváracích parametrov a údržbu strojov.

Tvoj typický deň bude zahrňovať zváranie rôznych súčiastok a kontrolu kvality zvaru. Pracujeme na dve zmeny - ranná/poobedná. Tvoja pracovná doba bude 7,5 hodín denne.

Ak máš skúsenosti s týmto druhom práce, neváhaj nás kontaktovať. Tešíme sa na tvoje CV a spoluprácu s tebou!

  • Získaj možnosť pracovať v modernom a dobre vybavenom závode v Trenčianskych Stankovciach.
  • Užívaj si výhody práce na 2 zmeny, ktoré ti umožnia flexibilnejšie plánovať svoj čas.
  • Získaš príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch a rozvíjať svoje zručnosti v oblasti zvárania.
  • Staň sa súčasťou tímu skúsených zváračov a pracuj s technológiou v oblasti zvárania.
  • V našej firme sa staráme o svojich zamestnancov a ponúkame im príležitosť kariérneho rastu a rozvoja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Máš ukončené odborné vzdelanie v oblasti zvárania
  • Vládzeš rôznymi spôsobmi zvárania a materiálov
  • Máš skúsenosti s používaním zváracích strojov a nástrojov
  • Je pre teba samozrejmosťou pracovať na 2 zmeny
  • Dodržiavaš bezpečnostné a pracovné predpisy
  • Máš tímového ducha a ochotu učiť sa nové veci

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá outsourcingom výrobných služieb.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter DURNEK
Tel.: +421905559300
E-mail: poslať životopis
ID: 4753600  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.