Pracovník vo výrobe a v sklade

TOZAN EU, a. s.

Miesto práce
Odbojárov 545, 95501 Tovarníky, okres Topolčany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha stroja pre laminovanie PVC a AL profilov. Príprava materiálu. nastavovanie stroja, kontrola hotových výrobkov... Zaučenie na pracovisku počas skúšobnej doby.

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti patriacej k popredným predajcom komponentov pre výrobcov okien a dverí, pôsobiacej na trhu viac ako 20 rokov. Novému zamestnancovi ponúkame firemné benefity a motivačné pracovné ohodnotenie. Práca v nových, čistých priestoroch novo vybudovanej výrobnej haly, príjemný mladý kolektív....možnosť kariérneho rastu

Prosíme uchádzačov aby nám posielali životopisy mailom alebo nás kontaktovali telefonicky na uvedených číslach, termín nástupu možný ihneď.

životopis nám pošlite na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Všeobecné spôsobilosti:
organizovanie a plánovanie práce
tímová práca
technická gramotnosť
manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:
Hľadáme človeka s logickým myslením, technicky a manuálne zručného. Práca nie je vhodná pre ženu.

Osobnostné predpoklady
praktické myslenie
precíznosť (presnosť)
cieľavedomosť

Obchodná a výrobná spoločnosť zaoberajúca sa predajom komponentov pre výrobcov okien a dverí, pôsobiaca na Slovenskom trhu viac ako 20 rokov. Patríme k lídrom na trhu v danom segmente a ak máš záujem u nás pracovať a byť súčasťou silnej a stabilnej spoločnosti kontaktuj nás

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2972903  Dátum zverejnenia: 30.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou