Pracovník zodpovedný za správu pohľadávok a kancelárie-zastupovanie počas MD/RD

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 134/B, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečuje kompletnú agendu správy pohľadávok- sledovanie pohľadávok, posielanie upomienok a príprava podkladov pre právnika, sledovanie splátkových kalendárov, aktualizácia zoznamu neplatičov (black list), návrh opatrení v prípade polehotných pohľadávok.
  • Zodpovednosť za bezproblémový administratívny chod kancelárie (zabezpečenie opráv, komunikácia s majiteľom budovy a externými dodávateľmi, bezpečnostné smernice a ich dodržiavanie).
  • Zodpovednosť za inventarizáciu zásob a majetku spoločnosti
  • Agenda odpadového a obalového hospodárstva.
  • Vyhotovovanie rôznych prehľadov, pomocné práce podľa pokynov finančného riaditeľa.

  • Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • Široká ponuka zamestnaneckých benefitov - bližšie informácie budú poskytnuté počas osobného stretnutia
  • Program vzdelávania zamestnancov
  • Príjemné pracovné prostredie

Personálne oddelenie spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko, s.r.o. bude kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • Podmienkou je doterajšia prax z oblasti správy pohľadávok
  • Vynikajúce komunikačné zručnosti, aj v rámci korešpondencie
  • Vynikajúce organizačné zručnosti
  • Precíznosť
  • Zmysel pre detail
  • Schopnosť pracovať samostatne

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Ponúkame manipulačnú techniku a tiež konvenčné a automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri skladovaní a riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Mrázková
E-mail: poslať životopis
ID: 2930650  Dátum zverejnenia: 11.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou