Servisný technik manipulačnej techniky

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 134/B, Bratislava, okres Zvolen
Termín nástupu
01.04.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik manipulačnej techniky s prideleným automobilom, s pôsobnosťou v meste Zvolen a okolí.
Hlavnou pracovnou náplňou, je vykonávanie prác u zákazníka.
Jedná sa o:
  • pravidelný servis
  • diagnostika
  • opravy
  • dlhodobá starostlivosť o zverených zákazníkov

  • Zázemie renomovanej zahraničnej spoločnosti;
  • Služobný automobil a mobilný telefón aj na služobné účely;
  • Prepracovaný systém odborného vzdelávania;
  • Zamestnanecké benefity a dlhodobá stabilita, a i.

Uchádzač musí spĺňať podmienku minimálne 2 ročnej praxe na obdobnej pozícii (ako opravár, mechanik, alebo servisný technik).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanika, automatizácia, elektrotechnika, technické, strojárske

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • minimálne 2-ročná prax na pozícii opravár, mechanik resp. servisný technik;
  • samostatnosť;
  • vodičský preukaz sk. B;
  • všeobecné mechanické znalosti;
  • znalosti a skúsenosti z mechaniky, hydrauliky a automatizácie;
  • manuálna zručnosť;
  • zváračské oprávnenie (elektro);
  • dobré komunikačné schopnosti;
  • záujem o uvedený druh práce;
  • rozširovanie vedomostí a schopností v pracovnej oblasti.

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Ponúkame manipulačnú techniku a tiež konvenčné a automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri skladovaní a riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Prevužňáková, M.A.
Tel.: +421248252512
E-mail: poslať životopis
ID: 2430430  Dátum zverejnenia: 10.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou