Administratívna asistentka

Toyota Material Handling Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 134/B, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • telefonická, mailová a osobná komunikácia s klientmi;
  • prepájanie hovorov;
  • prijímanie a usmernenie návštev, obsluhovanie a privítanie návštev, udržiavanie čistoty a zásob v kuchynke;
  • vedenie a evidencia pokladne, zodpovednosť za mesačnú inventúru pokladne ako aj fyzické zabezpečenie hotovosti v pokladni;
  • evidencia prijatej a odoslanej pošty, distribúcia došlej pošty na jednotlivé oddelenia;
  • príprava pošty na odoslanie a zabezpečenie jej odoslania načas;
  • evidencia faktúr v systéme a distribúcia na podpis;
  • objednávanie tovaru a služieb pre kancelárie a manažérov spoločnosti;
  • evidencia dochádzky a zahraničných pracovných ciest;
  • evidencia, objednávanie a výdaj stravných lístkov;
  • administratívna činnosť spojená s evidenciou dát v počítačovom systéme;
  • plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného.

  • práca v stabilnej, nadnárodnej spoločnosti;
  • príjemné pracovné prostredie;
  • balík zamestnaneckých výhod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Očakáva sa predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii, skúsenosť s administratívou a komunikáciou s klientmi.
  • Znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je podmienkou.
  • Ideálny kandidát má dobre rozvinuté komunikačné schopnosti, príjemné a profesionálne vystupovanie, je flexibilný pre prácu v dynamickom prostredí a tímovú spoluprácu.

Pridaj sa k stabilnej spoločnosti Toyota Material Handling Slovensko s.r.o., ktorá je jednotka na svetovom trhu v predaji, prenájme a servise manipulačnej techniky. Ponúkame manipulačnú techniku a tiež konvenčné a automatizované riešenia manipulácie a skladovania, upravované podľa potrieb zákazníka. Tieto riešenia pomáhajú zákazníkom pri skladovaní a riadení distribúcie tovarov v skladoch, logistických priestoroch alebo výrobe. Naše riešenia pomáhajú znižovať náklady na prevádzku, zvyšujú bezpečnosť a znižujú náklady na poškodený tovar. Sme súčasťou nadnárodného koncernu Toyota Material Handling Europe a na Slovensku pôsobíme od roku 1994.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Prevužňáková, M.A.
Tel.: +421248252512
E-mail: poslať životopis
ID: 2106890  Dátum zverejnenia: 12.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou