Vedúci regionálnej údržby ZS

Towercom, a. s.

Miesto práce
Cesta na Kamzík 14, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Priamo zastupovať údržbu a prevádzku rádiokomunikačných zariadení. Organizovať, kontrolovať a riadiť činnosť údržbových čiat. Na zverených technických zariadeniach zodpovedať za kvalitatívne parametre, technické príčiny vzniknutých porúch a opakované poruchy. Participovať na príprave odborných školení pre technikov. Zúčastňovať sa a aktívne spolupracovať pri výberových konaniach technológií.
Rozpracovávať firemnú stratégiu v rámci svojej pozície. Vzdelávanie a lektorská činnosť.
Orientácia v legislatíve (TÚSR, ZP, BOZP, PO atď...).

Stabilné pracovné miesto v prosperujúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti telekomunikácii. Skúsený kolektív s nadštandardnými pracovnými vzťahmi. Možnosť ďalšieho odborného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického smeru, technický manažment +Odborná spôsobilosť v zmysle vyhlášky 508/2009 Z.z. § 22 až 24 , USO technického smeru + 5 rokov praxe + Odborná spôsobilosť v zmysle vyhlášky 508/2009 Z.z. § 22 až 24

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Access - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Riadenie kolektívu (min. 20 zamestnancov), Odborná spôsobilosť v zmysle vyhlášky 508/2009 Z.z. § 22 až 24, samostatnosť, rozhodnosť, zodpovednosť, práca s PC, vedenie motorového vozidla, internet, ovládanie činnosti telekomunikačných zariadení, znalosť meracích a vyhodnocovacích metód v zmysle platných predpisov a noriem.

Towercom, a.s. pôsobí v oblasti vysielania a distribúcie televízneho a rozhlasového signálu na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Cesta na Kamzík 14
831 01 Bratislava
ID: 2769195   Dátum zverejnenia: 17.10.2016