Hlavný technik budov

Towercom, a. s.

Miesto práce
Cesta na Kamzík 14, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou pri nástupe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovať a zodpovedať za riadnu a bezpečnú prevádzku budov a ich súvisiacej infraštruktúry v areáliTVS Bratislava - Kamzík. Zabezpečovať údržbu a opravy budov a ich infraštruktúry ako aj exteriéru areálu.Zabezpečovať technickú správu objektov.
Koordinovať a kontrolovať činnosti dodávateľov pri prácach súvisiacich s budovami, ich infraštruktúrou a exteriérom. Zabezpečovať pravidelné servisné prehliadky a kontroly technických zariadení budov, podľa platnej legislatívy a STN. Monitorovať nepretržitú prevádzku a zabezpečovať a vykonávať údržbu kancelárskych a spoločných priestorov a ich súvisiacej infraštruktúry. Kompletná administratívna práca súvisiaca so správou budov. Manuálna zručnosť, schopnosť realizácie drobných zámočníckych , maliarskych a stavebných prác.

Stabilné pracovné miesto v prosperujúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti telekomunikácií. Skúsený kolektív s nadštandardnými pracovnými vzťahmi. Možnosť ďalšieho odborného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ÚSO technického smeru – elektrotechnického, strojného, stavebného

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Samostatnosť, rozhodnosť, zodpovednosť, práca s PC,
vedenie motorového vozidla , obsluha stavebných strojov – kolesové nakladača, bagra, traktora ,motorovej píly, krovinorezu.

Towercom, a.s. pôsobí v oblasti vysielania a distribúcie televízneho a rozhlasového signálu na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Cesta na Kamzík 14
831 01 Bratislava
ID: 2738867   Dátum zverejnenia: 27.9.2016