Pracovník prevádzky siete - Bratislava,Pracovník prevádzky siete - Kremnica,Pracovník prevádzky siete - Prešov

Towercom, a. s.

Cesta na Kamzík 14,Bratislava, Kremnica, Prešov, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou pri nástupe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon preventívnej údržby na zverenej časti technologickej infraštruktúry(TI) podľa plánu údržby. Vykonávanie predpísaných meraní technických parametrov zverenej časti TI, neutralizácia zistených odchýlok. Odstraňovanie porúch a riešenie incidentov na zverenej časti TI, vykonávanie opráv nefunkčných dielov.
Práca na vzdialených objektoch prevažne v teréne a horských oblastiach, práca vo výškach na stožiaroch a anténnych nosičoch.
Referentské vedenie motorových vozidiel a mechanizmov.
Držanie pohotovosti v mimopracovnom čase.
Aktuálna a presná evidencia činností v rámci schválených procesov.
Rozsah zverenej TI:
- televízne vysielacie zariadenia DVB-T
- rozhlasové vysielacie zariadenia FM v pásme vkv
- rádioreléové prenosové zariadenia magistrálne, prístupové, malokapacitné, zákaznícke
- interné optické siete, zákaznícke optické siete, sieť FTTH
- distribučné zariadenia v IP sieťach – routre, switche, prevodníky
- záložné zdroje napájania, zdroje nepretržitého napájania, UPS, invertory
- anténne vysielacie systémy, parabolické antény
- zákaznícke siete mobilných operátorov
- špeciálne zákaznícke zariadenia

Stabilné pracovné miesto v prosperujúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti telekomunikácii. Skúsený kolektív s nadštandardnými pracovnými vzťahmi. Možnosť ďalšieho odborného rastu.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 52 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

telekomunikačná technika,rádikomunikačné, elektrotechnické, informačné technológie,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia LAN/WAN - pokročilý
Klient/server administrácia - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- schopnosť práce na PC – MS Office,
- internet,
- ovládanie princípu činnosti telekomunikačných zariadení,
- spôsobu technického riešenia vrátane integrácie do sieťových systémov,
- znalosť meracích a vyhodnocovacích metód v zmysle platných predpisov a noriem,
- ovládanie dostupnej meracej a ostatnej diagnostickej techniky vrátane dohľadových systémov,
- zvládnutie špeciálnych SW aplikácií pre konkrétne technologické zariadenia

Towercom, a.s. pôsobí v oblasti vysielania a distribúcie televízneho a rozhlasového signálu na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Cesta na Kamzík 14
831 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Heribanová
Tel.: 02/49220315
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis