Operátor na lisovňu

TOWER AUTOMOTIVE, a.s.

Bratislavský kraj, Malacky, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha lisovacieho zariadenia (tvárniaci lis) roboticky riadené zariadenie.
Práca na modernom pracovisku, kde sa používa nová technológia lisovania kovu a hliníka.
Spolupráca pri realizácii zlepšovacích návrhov (zaujímavá odmena za prínos), zapájanie do systému riadenia kvality (ISHIKAWA).

Miesto výkonu práce: MALACKY

Ponúkame aj možnosť ubytovania na zamestnaneckej ubytovni priamo pri areáli firmy (možnosť dochádzania do práce z iných častí SR).

- stabilné zamestnanie
- motivujúce platové ohodnotenie
- mesačný výkonnostný bonus
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- letný a zimný bonus
- príspevok na DDS 3%
- strava zabezpečená vo všetkých pracovných zmenách
- mimoriadne finančné príspevky (narodenie dieťaťa, svadba, životné jubileum), športové aktivity, denný tábor pre deti, príspevok na rekreácie pre zamestnancov a ich rodiny
- firemné akcie (Deň detí, Deň zdravia a pod)
- finančný bonus pri odporučení nového kolegu

Informácie o výberovom konaní

Práca v 3 - zmennej a nepretržitej prevádzke.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tower Automotive je jedným z najväčších nezávislých svetových výrobcov výliskov karosérie, rámov a iných podvozkových konštrukcií. S dynamickou pracovnou silou viac ako 8 000 kolegov na štyroch kontinentoch ponúkame výnimočné príležitosti a možnosti kariérneho rastu.

V Európe je Tower Automotive popredným dodávateľom konštrukčných kovových komponentov a zostáv, a zásobuje všetkých renomovaných výrobcov automobilov. Ako dodávateľ kompletného servisu spolupracujeme s našimi zákazníkmi v rôznych fázach výroby vrátane vývoja, získavania súčiastok, zabezpečenia kvality, výroby a dodávky. S rôznorodou kombináciou produktov a zariadení na najvýznamnejších trhoch po celom svete máme dobrú pozíciu na uspokojenie potrieb našich zákazníkov na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 13
901 01 Malacky
ID: 3155334   Dátum zverejnenia: 9.8.2017