Operátor na lisovňu/zvarovňu

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
780 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakladá a vykladá plech/výlisok do lisovacieho zariadenia na základe pracovného postupu
- vykonáva drobné opravy na linke
- uvoľňuje výrobu
- obsluha zváracích automatov.
- práca v 3 alebo 4 zmennej nepretržitej prevádzke
- ponúkame aj možnosť ubytovania ( čiastočne hradené zamestnávateľom ) na zamestnaneckej ubytovni priamo pri areáli firmy

Ponúkame motivujúce platové ohodnotenie a príplatky nad rámec Zákonníka práce:
- nočná zmena 40% z priemernej hodinovej mzdy, 50% na rizikovom pracovisku,
- práca vo sviatok 100%,
- práca nadčas 30% z priemernej hodinovej mzdy, 35% zamestnancom na rizikovom
pracovisku,
- príplatok 20% z priemernej hodinovej mzdy za každú odpracovanú hodinu zamestnancom
na rizikovom pracovisku,
- Sobota: vo výške 35% z priemernej hodinovej mzdy
- Nedeľa: vo výške 65% z priemernej hodinovej mzdy
- mesačný výkonnostný bonus do výšky 80 €/mesiac
- letný a zimný bonus
- príspevok na DDS 3%
- stravovanie na pracovisku, strava je zabezpečená vo všetkých pracovných zmenách (zamestnanec platí len 0,80 €)
- zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- zmluvu na dobu neurčitú ihneď pri nástupe
- príspevok pri narodení dieťaťa (200€), svadbe (200 €), športové aktivity , denný tábor pre deti hradený zamestnávateľom;
- jednorazovú sociálnu podporu až do výšky 600 EUR,
- firemné akcie (Deň detí, Deň zdravia, Športový deň a pod.)
- finančný bonus pri odporučení nového kolegu- 400€ (200€ po odpracovaní 1 mesiaca, ďalších 200€po odpracovaných 3 mesiacoch)
- možnosť ubytovania vo firemnej ubytovni

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala prosíme Vás o zaslanie životopisu na doleuvedenú emailovú adresu. Do predmetu správy uviesť názov pozície a spolu s Vašim životopisom zaslať nasledujúci text:
„ Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Snop Automotive a.s., so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zakona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2870291  Dátum zverejnenia: 13.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac