Technik kvality v laboratóriu

TOWER AUTOMOTIVE, a.s.

Miesto práce
Továrenská 13, Malacky
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola kvality spojov odporového zvárania meraním a trhacou skúškou (tlak,ťah)
- príprava metalografických vzoriek (rezanie,brúsenie,leštenie) a ich následné
vyhodnotenie (MAG zvary a nitové spoje)
- spracovanie protokolov o nameraných výsledkoch
- práca so špeciálnymi zariadeniami (digitálny mikroskop,spektroskop,trhací stroj)

- stabilné zamestnanie
- možnosť odborného rastu

Kontaktujeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kvalifikačné kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

1

- schopnosť čítať technické výkresy
- skúsenosti s prácou v metrológii a oblasti kvality výhodou

Tower Automotive je jedným z najväčších nezávislých svetových výrobcov výliskov karosérie, rámov a iných podvozkových konštrukcií. S dynamickou pracovnou silou viac ako 8 000 kolegov na štyroch kontinentoch ponúkame výnimočné príležitosti a možnosti kariérneho rastu.

V Európe je Tower Automotive popredným dodávateľom konštrukčných kovových komponentov a zostáv, a zásobuje všetkých renomovaných výrobcov automobilov. Ako dodávateľ kompletného servisu spolupracujeme s našimi zákazníkmi v rôznych fázach výroby vrátane vývoja, získavania súčiastok, zabezpečenia kvality, výroby a dodávky. S rôznorodou kombináciou produktov a zariadení na najvýznamnejších trhoch po celom svete máme dobrú pozíciu na uspokojenie potrieb našich zákazníkov na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TOWER AUTOMOTIVE a.s.
Továrenská 13
901 01 Malacky
ID: 2644297   Dátum zverejnenia: 10.10.2016