Vodič VZV

TOWER AUTOMOTIVE, a.s.

Miesto práce
Malacky, Továrenská 13
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúci plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s materiálom (kovové výlisky a zvarence)
- umiestňovanie paliet podľa sortimentu do vopred určených sektorov

- prácu na 3 - 4 zmeny
- stravovanie v závodnej jedálni vo všetkých zmenách
- letný a zimný bonus
- motivačný bonus každý mesiac
- nadštandardné príplatky za sviatky, nadčasy, soboty a nedele
- DDP 3% príspevok zamestnávateľa
- iné sociálne benefity

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná aj pre ženy.
V prípade potreby máme k dispozícii ubytovňu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

1

- platný preukaz obsluhy VZV
- vysoká miera zodpovednosti
- zmysel pre poriadok a čistotu

Tower Automotive je jedným z najväčších nezávislých svetových výrobcov výliskov karosérie, rámov a iných podvozkových konštrukcií. S dynamickou pracovnou silou viac ako 8 000 kolegov na štyroch kontinentoch ponúkame výnimočné príležitosti a možnosti kariérneho rastu.

V Európe je Tower Automotive popredným dodávateľom konštrukčných kovových komponentov a zostáv, a zásobuje všetkých renomovaných výrobcov automobilov. Ako dodávateľ kompletného servisu spolupracujeme s našimi zákazníkmi v rôznych fázach výroby vrátane vývoja, získavania súčiastok, zabezpečenia kvality, výroby a dodávky. S rôznorodou kombináciou produktov a zariadení na najvýznamnejších trhoch po celom svete máme dobrú pozíciu na uspokojenie potrieb našich zákazníkov na najvyššej úrovni.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 13
901 01 Malacky
ID: 2256320   Dátum zverejnenia: 20.6.2017